Etoto Kod Bonusowy

Podczas otwieraniua konta gracza w etoto nie jest wymagany etoto kod bonusowy przy rejestarcji. Jak ma to miejsce u wielu bukmacherów, gdzie kod promocyjny zwiększa kwotę bonusu, bądź też daje darmowe środki już za samą rejestrację, tak w etoto coś takiego jak kod promocji po prostu nie istnieje. Aby odebrać bonus na start wystarczy rejestracja u bukmachera za pośrednictwem naszego serwisu. Omówmy zatem poszczególne promocje w eToto.pl.

Etoto bonus na start

Pierwsza z promocji, która od jakiegoś czasu jest stałym produktem bukmachera to bonus o nazwie “KASOZWROT“. Aby otrzymać bonus, należy wykonać trzy proste kroki. Po pierwsze zarejestruj się u bukmachera – przypominam kod bonusowy nie jest wymagany. Po drugie dokonaj pierwszej wpłaty i postaw dowolny zakład z co najmniej trzema możliwymi wynikami (np. mecz piłki nożnej 1X2). Do akcji nie “załapie się” typ na tenis, czy też siatkówkę, w których możliwe są tylko dwa rozstrzygnięcia, czyli wygrana jednej lub drugiej drużyny. Po trezcie obstaw wspomniany wybrany zakład spełniający warunki promocji, a jeśli twój typ okaże się przegrany, to etoto zwróci Ci stawkę za jaką został zawarty zakład do maksymalnej kwoty 100 złotych. W przypadku trafnie wytypowanego wyniku, pieniądze po prostu trafią na Twoje konto gracza. Kwota może nie jest oszałamiająca w porównaniu z konkurencją, jak chociażby Totolotek, LVBET, czy też Fortuna, aczkolwiek każdy bonus trzeba docenić…

Promocja z okazji Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji

Podobnie jak większość bukmacherów, również etoto przygotowało dodatkowe akcje promocyjne z okazji Mundialu w Rosji. Trzeba przyznać, że promocja z okazji MŚ 2018 robi wrażenie, bowiem można tu zgarnąć nawet do 2000 złotych w bonusach. Podczas rejestracji u bukmachera wyskoczą nam dwa rodzaje poromocji, pierwsza z nich to opisany wcześniej “KASOZWROT”, natomiast drugi bonus polega na tym, że bukmacher przyznaje nam dodatkową kasę za kolejne depozyty. I tak przy pierwszej wpłacie możemy liczyć na bonus 100% maksymalnie do 500 złotych. Przy okazji drugiego depozytu, również możemy liczyć na bonus w wysokości 500 złotych (bonus 50%), z tą jednak różnicą, że aby otrzymać bonus za drugą wpłatę, na stronie depozytowej należy wpisać kod bonusowy ROSJA500. Bonus przy trzecim zasileniu konta to 25% maksymalnie do 1000 złotych. Przy trzeciej wpłacie należy wpisać kod promocyjny ROSJA1000. Podsumowując, z okazji Mundialu w etoto możemy dostać nawet do 2000 złotych na obstawianie zupełnie za darmo.

Pozostałe akcje promocyjne u bukmachera

Weekendowe Koło Ratunkowe – Wytypuj w weekend (oferta ważna od piątku do niedzieli) trzy kupony, każdy z nich za minimum 50 złotych, a na trzeci dostaniesz od etoto “koło ratunkowe”. W razie niepowodzenia za trzeci kupon bukmacher zwróci nam stawkę naszego zakładu maksymalnie do 100 złotych w postaci freebetu. Aby odebrać freebet, należy zgłosić się do obsługi klienta, podając numer zakładu. Znajdziemy go w zakładce „Moje konto” w sekcji „Historia zakładów”. Aby wziąć udział w akcji, nie jest wymagany jakikolwiek kod promocyjny.

Tysiak co Tydzień – Obstawiaj zakłady akumulowane z conajmniej jedym typem na piłkę nożną i wejdź do gry o darmowe freebety. Dla typerów z najwyższą liczbą punktów, bukmacher przygotował następujące nagrody. Najlepszy typer w danym tygodniu otrzyma darmowy zakład o wartości 200 złotych. Zajęcie drugiego miejsca wiążę sie z freebetem w kwocie 100 złotych. Typerzy z miejsc 3 – 10 otrzymają darmowy zakład o wartości 50 złotych, natomiast gracze sklasyfikowani na pozycjach 11 – 20 dostaną od etoto darmowy zakład w wysokości 30 złotych. W tej promocji nie jest wymagany żaden kod bonusowy.

eToto zakłady bukmacherskie

Omówiliśmy już poszczególne bonusy, czas zatem w kilku słowach omówić samą ofertę zakładów bukmacherskich na etoto. I tu nieststy nie jest już tak “różowo”. Etoto na tle legalnej polskiej konkurencji wypada nie najlepiej… Choć sama ilość dostępnych sportów do typowania robi ogromne wrażenie(oferta między innymi na piłkę nożną, koszykówkę, tenis, siatkówkę, mma, boks, trotting, piłkę wodną, futbol gaelicki, golf, netball, żużel, kolarstwo, hokej itp.) to już same kursy na zakłady pozostawiają mnóstwo do życzenia. W porównaniu do totolotka, czy też Fortuny, oraz LVBET bywają niekiedy nawet o 10 – 15 % niższe, a w świecie zakładów sportowych to na prawdę sporo. To samo dotyczy się również zakładów na żywo, gdzie choć kursy aktualizowane są w miarę sprawnie, to ich wartości odbiegają od tych najlepszych dosyć sporo.

ETOTO Mobile

Podobnie jak większość bukmacherów (jak nie wszyscy), również w etoto typować możemy za pośrednictwem urządzeń mobilnych, z tą jednak różnicą, że etoto nie posiada własnej aplikacji do pobrania na Android, bądź też iOS. Typowanie tu odbywa się po prostu za pomocą strony internetowej m.etoto.pl. Czy brak autorskiej apki należy uznać za minus? Naszym zdaniem tak, bo przecież aplikacja danego bukmachera pobrana na smartfona to szybki dostęp do zakładów przedmeczowych, zakładów live, szybklie metody wpłat i wypłat, oraz wiele innych korzyści. Niekiedy są to nawet dodatkowe bonusy z racji pobrania aplikacji na swój telefon.

Etoto legalny bukmacher

Oczywiście należy wspomnieć że jest to legalny bukmacher w naszym kraju, co po wprowadzeniu nowelizacji ustawy hazardowej z kwietnia 2017 roku jest informacją bardzo istotną. E-toto działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów dnia 28 listopada 2014 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia to: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Jeszcze ważna informacja, bezpośrednio ze strony bukmachra, informująca nas o adresie spółki, numerze KRS, NIP itp. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. spółka utworzona w Polsce, z siedzibą w Warszawie (00-503), ul. Żurawia 8, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000370248, REGON 142666660, NIP 5272639256. Powyższe dane w 100% świadczą o legalności bukmachera etoto w Polsce. Ponadto etoto posiada własne punkty stacjonarne przyjmowania zakładów sportowych, rozsiane po całej Polsce.

Podsumowanie

Staramy się w jak najbardziej rzetelny sposób w naszym serwisie przedsawić oferty legalnych bukmacherów w Polsce. Uważamy, że jest w naszym kraju kilku innych marek online, które posiadają produkt zakładów na wyższym poziomie. Mowa tu chociażby o wspomnianych wcześniej w tekście markach Totolotek, LVBET, oraz Fortuna. Wyższy bonus powitalny na zakłady (nie mamy tu na myśli oferty na Mundial, która jest tymczasowa), zdecydowanie wyższy kursy, zarówno na typy przedmeczowe, oraz zakłady live. Ponadto każdy z polecanych przez nasz bukmacherów oferuje nowym graczom bonus bez depozytu za rejestrację. I tak w totolotku możemy liczyć na darmowe 25 złotych, natomiast w Fortunie i LV BET na bonus bez wpłaty do 30 złotych. Zachęcamy także do przeczytania naszych recenzji wspomnianych buków, w których poznamy aktualne kody bonusowe, bądź też kody promocyjne, dzięki którym otrzymamy najwyższy bonus na rynku. Warto zarejestrować się już teraz i odebrać darmową kasę za rejestrację. Jak widać etoto, ma się od kogo uczyć.