Lvbet Kod Promocyjny

WARUNKI BONUSU SZCZEGÓŁY
LVBET Kod Promocyjny JOHNNYVIP
Za rejestrację 30 PLN bez depozytu
Darmowy zakład: 50 PLN w specjalnej ofercie dla kibiców
Min. wpłata: 10 PLN
Bonus od wpłaty z kodem: Bonus do 1500 PLN
Dodatkowe informacje Sprawdź w regulaminie promocji

Zarejestruj się z kodem

Podczas rejestracji w LVBET napotkamy na pole kod promocyjny. Jaki jest aktualny lvbet kod bonusowy, oraz jakie korzyście niesie ze sobą wpisanie kodu promocji, o tym wszystkim już teraz. Otóż aktualny promocyjny kod do LV Bet to: JOHNNYVIP. Dzięki niemu otrzymamy wyższy od standardowego bonus powitalny na ropoczęcie naszej przygody z typowaniem w lvbet.

Skoro mamy świadomość tego jak brzmi lvbet kod promocyjny, oraz co daje kod vouchera, omówmy szczegółowo oferty bonusowe dostępne na stronie lvbet.pl, oraz przedstawmy bliżej sylwetkę, tego jakże bardzo dobrego legalnego bukmachera w naszym kraju.

Zarejestruj się z kodem

Lvbet Kod Promocyjny z bonusem !

Rejestrując się u bukmachera mamy możliwość skorzystania z dwóch bonusów jednocześnie, bonusu przy wpłacie, oraz bonusu bez depozytu. W pierwszej kolejności, omówmy pierszą ze wspomnanych promocji.

Po użyciu kodu promocyjnego przy rejestracji, kod: JOHNNYVIP otrzymamy mistrzowski pakiet powitalny z lvbet kod promocyjnym o wartości aż do 1500 złotych. Jak odebrać bonus? Po rejestracji konta, dokonaj depozytu o minimalnej wartości 50 złotych wybierając bonus z mnożnikiem. Następnie otrzymasz bonus w wysokości 1% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x100”.

Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x100”, co włąśnie umożliwia lvbet kod promocyjny a następnie obstaw swój kupon kombi za środki bonusowe. W promocji biorą udział tylko i wyłącznie kupony z minimum 3 zdarzeniami o łącznym kursie minimalnym 2.50 i minimum 1.25 na każdą selekcję.

Oznacza to mniej więcej tyle, że zakład na kuponie z kursem 1.20, automatycznie eliminuje nasz kupon z udziału w ofercie bonusowej. Im większy depozyt, tym większa kwota bonusu. Maksymalny bonus przy pierwszej wpłacie wynosi 1000 złotych. A to nie wszystko, bo przy drugim depozycie czeka na nas kolejny bonus o wartości 500 złotych. Warunki promocji są dokładnie takie same jak w przypadku bonusu przy pierwszej wpłacie, a więc jest to “bonus z mnożnikiem”.

Bonus przy wpłacie poniżej 50 złotych

Bukmacher nie zapomniał również o typerach, których pierwszy depozyt będzie wynosił mniej niż 50 złotych. Jak widać lvbet ceni sobie wszystkich graczy i to się chwali. Jak odebrać bonus od wpłaty poniżej 50 złotych, już wyjaśniamy. Dokonaj depozytu w przedziale 10 – 49 złotych, a następnie wyślij e-mail na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując „Bonus Powitalny”.

Po wysłaniu wiadomości, otrzymasz bonus w wysokości 10% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x10”. Następnie należy aktywować na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x10”, przygotować kupon ze środków bonusowych z minimum 3 zdarzeniami o łącznym kursie minimum 2.50 i minimum 1.25 na każdą selekcję i gotowe. Nasz zakład zostanie pomnożonym kursem całkowitym razy 10.

Bonus bez depozytu 30 PLN

Dla użytkowników naszego serwisu lv bet przygotował także bonus za samą rejestrację. Pamiętaj, aby użyć kod bonusu JOHNNYVIP przy otwieraniu konta. Możemy liczyć na całkiem niezłą sumkę, bo aż 30 złotych za darmo. Jak odebrać bonus? To proste. Podczas rejstracji wpisz nasz kod promocyjny lvbet, następnie po jej zakończeniu wyślij e-mail na adres promocje@lvbet.pl, w tytule wiadomości wpisując Bonus bez Depozytu. Bonus zostanie przyznany w ciągu 48 godzin od wysłania wiadomości.

Podobnie jak w przypadku bonusu przy wpłacie, tak i nasz gratis jest bonusem z mnożnikiem. Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”. Następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.

Bonus będzie aktywny 30 dni od momentu dodania go do konta gracza. Pamiętajmy także o “żelaznym wymogu” lvbet – mianowicie, 3 zdarzenia na kuponie o łącznym kursie minimum 2.50 i minimum 1.25 na każdą selekcję – jest to wymóg niezbędny do aktywacji bonusu bez depozytu.

Zarejestruj się z kodem

Legalny bukmacher na bardzo wysokim poziomie.

Dość sporo miejsca poświeciliśmy na opis promocji dla nowych graczy, teraz trochę informacji na tema marki, jej legalności, oraz zakładów bukmacherskich. LVBET jest firmą z siedzibą w Polsce, przestrzegającą Polskiego prawa.

Dodatkowo praw Unii Europejskiej dotyczących bezpieczeństwa gier online. Bukmacher podlega regulacjom organu nadzorującego, jakim jest Ministerstwo Finansów na podstawie zezwolenia z dnia 13 maja 2016 roku o numerze PS4.6831.9.2016.EQK. MArka działa pod adresem: LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o., ul. Melchiora Wańkowicza 3, 40-384 Katowice i jest wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego. 

Posiada numer 0000534588, przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy – KRS, NIP: 9542751776, REGON: 360297047, wysokość kapitału zakładowego: 2 025 000,00 PLN. Ponadto LVBET jest sponsorem drużyn piłkarskich: Widzew Łódź. Wisła Kraków, Arka Gdynia, Piast Gliwice, Wisła Płock, oraz Lechia Tomaszów Mazowiecki.

Przy okazji tematu LVBET oferuje dodotkowy bonus dla posiadaczy karnetów meczowych na nowy sezon wspomnianych drużyn piłkarskich. Wystarczy wysłać zdjęcie imiennego karnetu na nadchodzący sezon do LVBET, a otrzymamy w prezencie dodatkowy bonus bez depozytu o wartości 50 złotych. Wracając jeszcze do samego sponsoringu, to Lvbet jest także głównym sponsorem siatkarskiej plus ligi mężczyzn, oraz ligi siatkówki kobiet. 

Oferta na Zakłady

Teraz o samej ofercie, która w LVBET i lvbet kod promocyjny, stoi na najwyższym poziomie. Bukmacher oferuje swoikm klientom blisko pięćdziesiąt zakładek do typowania. Obstawiać możemy tu zarówno sporty najbardziej popularne, takie jak piłka nożna, tenis, koszykówka, sporty walki, aż po te mniej popularne, jak chociażby netball, wyścigi Nascar, badminton, oraz rzutki. Moze słowo sporty, nie było najbardziej trafionym określeniem.

Oprócz zakłądów na sport. Również obstawiać możemy także wydarzenia polityczne, muzyczne, kulturalne, a także typy na sporty wirtualne, a więc zdarzenia losowe, generowane w stu procentach przez komputer. Skoro mowa o zakładach, to nie sposób wspomnieć o kursach na nie.

Kursy są tu na prawdę bardzo dobre kod promocyjny lvbet też na przyzwoitym poziomie. W większości przypadków najwyższe wśród polskich legalnych bukmacherów. LVBET daje także możliwość typowania zakładów na żywo, oraz obstawiania przez internet. Bukmacher od niedawna posiada także swoją aplikację do pobrania, dostępną na stronie. Z ciekawostek dodajmy, że od niedawna ambasadorem marki LVBET został dobrzez znany kibicom piłkarskim w Polsce Zdzisław Kręcina.

Pomoc

W razie jakichkolwiek wątpliwość na stronie bukmachera mamy do dyspozycji chat na żywo. Nasze ewentualne pytania kierować możemy także na adres e-mailowy pomoc@lvbet.pl, oraz za pomocą formularza dostępnego na stronie. My z kolei bardzo zachęcamy do odwiedzenia zakładki FAQ. W której to poznamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez graczy. Dzięki FAQ bardzo szybko uzyskamy informacje na temat ewentualnych reklamacji, dostępnych metod wpłat i wypłat, rozliczenia zakładów itp.

Podsumnowanie

Generalnie LVBET należy do ścisłej czołówki legalnych polskich bukmacherów. Według nas to pod kątem oferty top 3 legalnych buków w naszym kraju obok Totolotka i Fortuny. Mośliwość typowania ogromnej ilości sportów, w tym zakłady na niszowe ligi. Wysokie kursy na zakłady.

Jeden z najwyższych na rynku bonusów przy wpłacie. Dodatkowo bonus bez depozytu. Wszystko to składa się na naszą bardzo wysoką ocenę bukmachera lvbet.pl. Dla chcących zarejestrować konto u omawianego bukmachera. Przypominay że lvbet kod promocyjny brzmi: JOHNNYBET.