Milenium Kod Bonusowy 2018

Zanim omówimy szczegółowo ofertę bukmachera, odpowiedzmy sobie na pytania jak brzmi milenium kod bonusowy, oraz jakie korzyści daje milenium kod promocyjny. Jeżeli wpiszesz nasz kod promocyjny milenium podczas rejestracji  otrzymasz o 20 złotych więcej w porównaniu do standardowej oferty bukmachera .

Aby otrzymać specjalny bonus należy dokonać depozytu o minimalnej kwocie 50 złotych. Dodatkowo obrócić ją jednokrotnie w ciągu 30 dni od zaksięgowania środków bonusowych Na naszym koncie gracza. Jest to oferta dodatkowa dla klientów naszego serwisu, coś “ekstra”. Powiedzmy zatem jaki jeszcze standardowy bonus czeka na nas w milenium zakłady bukmacherskie.

Milenium kod bonusowy

Oprócz wspomnianych 20 złotych za użycie naszego kodu bonusowego, w milenium czeka na nas bonus przy wpłacie 100% do 760 złotych . Dodatkowo zakład bez ryzyka o wartości 20 złotych. Tak więc wpisując nasz kod promocyjny podczas rejestracji, otrzymamy aż trzy rodzaje bonusów. Łączna wartość to 790 złotych! Ważne, aby podczas rejestracji zaznaczyć pola. Chcę otrzymać BONUS NA START, oraz Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD. Generalnie jeżeli chodzi o promocje, to milenium posiada jeden z najwyższych, wśród legalnych polskich bukmacherów bonusów przy wpłacie.

Milenium Kod Bonusowy - Promocja na Zakłady Bukmacherskie
Odbierz kod bonusowy z ikodbonusowy.pl u bukmachera Milenium!

Obrót bonusu

Jak obrócić darmowe 20 złotych za wpisanie milenium kodu bonusowego już napisaliśmy. Teraz czas opisać warunki obrotu pozostałych bonusów przed ich wypłatą. Aby wypłacić bonus przy wpłacie do 760 złotych, należy kwotę bonusu obrócić czterokrotnie.

Przykład: Jeżeli kwota naszego pierwszego wpłaconego depozytu wynosi 500 złotych, to przed wypłatą środków z konta bonusowego, musimy zawrzeć u bukmachera zakłady o łącznej stawce 2000 złotych.

W przypadku promocji zakład bez ryzyka, temat obrotu wygląda nieco inaczej. Wystarczy zarejestrować się w programie lojalnościowym Liga Mistrzów Milenium i zagrać swój pierwszy zakład bez ryzyka o wartości 20 złotych.

Legalny Bukmacher

Oczywiście wszystkie wcześniejsze informacje zawarte w tekście nie miały by większego znaczenia, gdyby nie jeden fakt. Zakłady bukmacherskie Milenium są jak najbardziej legalne w naszym kraju. Dlatego też jest to jeden z powodów, dla których kod promocyjny do milenium warto znać. Teraz jednak kilka “suchych” ale jakże istotnych i potrzebnych faktów dotyczących legalności marki.

Milenium Zakłady Bukmacherskie to polski legalny bukmacher posiadający koncesję udzieloną przez Ministra Finansów RP na prowadzenie zakładów wzajemnych na terenie Polski w stacjonarnych punktach przyjmowania zakładów oraz w Internecie. Milenium odprowadza także dwunastoprocentowy podatek od wkładu wniesionego przez gracza, oraz respektuje wszystkie inne przepisy. Między innymi dotyczące regulaminu odpowiedzialnej gry czy bezpieczeństwa i przetwarzania danych osobowych, które zawarte są w Ustawie o Grach Hazardowych.

Bukmacher jest także oficjalnym sponsorem drużyny piłkarskiej Zagłębie Lubin, dzięki czemu wzbudza jeszcze większe zaufanie wśród graczy. Podsumowując, w milenium typować możemy w 100% legalnie, bez jakichkolwiek obaw, że łamane jest polskiego prawo, a konkretnie ustawa hazardowa w naszym kraju.

Milenium zakłady sportowe

Milenium kod bonusowy umożliwia swoim klientom typowanie zakładów online. Obecnie marka posiada około 160 punktów naziemnych w naszym kraju. W 2012 roku spółka otrzymała zezwolenie na przyjmowanie zakładów w sieci i od tamtej pory funkcjonuje także jako bukmacher internetowy. I to właśnie ofertę online, weźmiemy sobie teraz po lupę.

Milenium obstawianie przez internet

Wpisując kod promocyjny, bądź też jak kto woli kod bonusowy, podczas rejestracji otrzymamy całkiem solidny bonus na start. Jednak, będąc, już klientem milenium, nie wszystko wygląda tak dobrze jak powinno. Na tle konkurencji milenium ma dość niskie kursy bukmacherskie. Również sekcja zakładów mogłaby być tutaj rozbudowana nieco lepiej.

Chodzi tu przede wszystkim o ilość dyscyplin do obstawiania, powinno być ich tutaj znacznie więcej. Mamy tu również sekcję zakładów na żywo, gdzie kursy chociaż nie najwyższe to aktualizowane są bardzo sprawnie. Fajnie prezentuje się nowość na stronie, czyli Blog Bukmacherski Milenium, w którym możemy przeczytać ciekawe opinie i komentarze znanych polskich sportowców, takich jak między innym, były świetny bramkarz Maciej Szczęsny.

Sporty Wirtualne w Milenium

Widać, że bukmacher nie zamiaru kodem bonusowym milenium i  swoją ofertą odstawać od czołówki, i podobnie jak najlepsi polscy bukmacherzy wprowadził zakładkę sporty wirtualne. W tak zwanych “wirtualach” w milenium typować możemy następujące rozgrywki: piłkarską Ekstraligę, oraz Puchar Globu. Zakłady na koszykówkę, tenis, wyścigi psów, oraz wyścigi koni. Przy typowaniu sportów wirtualnych zalecamy zachować ostrożność przy doborze stawki, ponieważ wirtualne sporty, mało mają wspólnego z prawdziwymi zakładami meczowymi. Tutaj wyniki generowane są losowo przez komputer, tak więc “wirtualom” naszym zdaniem bliżej do kasyna niż zakładów. Oczywiście to tylko taka mała sugestia z naszej strony.

Obstawiaj mecze z Milenium
Obstawiaj dzisiaj z Milenium

Kod bonusowy

Wróćmy jeszcze na sekundę do samych kodów. Co stanie się w przypadku, gdy kod promocyjny do milenium , “gdzieś nam umknie”. Otóż jak zostało napisane na samym początku tekstu, kod bonusowy upoważnia do odbioru dodatkowego bonusu o wartości 20 złotych. Gdy nasz kod promocji nie zostanie przez nas użyty podczas rejestracji, otrzymamy bonus o wartości 760 złotych przy wpłacie, oraz zakład bez ryzyka do 20 złotych.

Oczywiście wcześniej należy wyrazić chęć odbioru bonusu, zaznaczając podczas rejestracji odpowiednie okienka. Nie mniej jednak Milenium kod bonusowy po został stworzony, aby go używać i czerpać z niego jak najwięcej korzyści. A nasz bonusowy kod, daje dodatkowe 20 złotych za darmo, tak więc warto pamiętać i skorzystać, tym bardziej, że wpisanie kodu zajmuje dosłownie sekundę.

Milenium zakłady mobile

Słów kilka jeszcze o tak bardzo popularnej wśród typerów nie tylko w Polsce, ale na całym świecie ofercie zakładów przez telefon. Za pośrednictwem naszego telefonu bądź też tabletu zakłady u bukmachera typować możemy za pomocą strony m.milenium.pl. Oczywiście rejestrując się z urządzeń mobilnych, w formularzu rejestracyjnym występuje pole milenium kod promocyjny. Niestety milenium nie posiada własnej aplikacji do pobrania na Androida oraz iOS.  ak więc na chwilę obecną, gracz musi zadowolić się “mobilną wersją strony z przeglądarki”.

Opinia o Bukmacherze Milenium

Podsumowując na plus bukmachera z pewnością działa oferta bonusowa dla nowych graczy. Jest to na chwilę obecną absolutny top jeżeli chodzi o polskich bukmacherów. Zdecydowanie gorzej prezentuje się sama oferta na zakłady sportowe, a konkretnie mała ilość dyscyplin do obstawiania, oraz dosyć niskie w porównaniu do konkurencji, kursy na zakłady. Nie najlepiej wypadają także zakłady mobilne.

Brak własnej aplikacji w tych czasach, należy uznać za ogromny minus marki. Typerzy niekiedy muszą działać bardzo szybko, a logowanie się za każdym razem na konto gracza z przeglądarki może być nieco kłopotliwe. Aplikacja w telefonie to podstawa dla większości typerów. Tak więc czy warto rejestrować się w milenium tylko i wyłącznie z uwagi na bonus? Jest to już decyzja indywidualna.

Naszym zdaniem biorąc pod uwagę całokształt, top 3 legalnych, polskich bukmacherów to Totolotek, Fortuna, oraz LV Bet. Tam także istnieje kod bonusowy, który zwiększy nasz bonus w porównaniu do oferty standardowej. Kod promocyjny do Totolotka, LV BET, oraz Fortunie znajdziesz w naszym serwisie.

Zakładają konto u bukmachera, z doświadczenia wiemy, że wiążemy się z nim na dłuższy czas, dlatego też warto dobrze przemyśleć, czy nieco wyższy bonus. Powinien być czymś co decyduje o doborze marki. Naszym zdaniem zdecydowanie nie, tym bardziej, że w LVBET znajdziemy nawet wyższy bonus powitalny niż w milenium , bo aż do 1000 złotych + 20 złotych bez depozytu. W totolotku możemy liczyć na premię 100% do 545 złotych + 25 złotych bez depozytu, natomiast Fortuna oferuje bonus do 530 złotych. Ponadto całą wspomniana trójka oferuje szerszy zakres zakładów sportowych do typowanie, obszerniejszą ofertę zakładów live, własne aplikacje mobile do pobrania zupełnie za darmo, oraz wyższe kursy na zakłady.