Jakie są najlepsze oferty bonusowe w 2018 roku?

To pytanie zadaje sobie każdy kto chce wejść do gry o prawdziwe pieniądze. Jeżeli czytasz te słowa też pewnie zastanawiasz się gdzie dostaniesz najlepszą ofertę. Gdzie najlepiej się zarejestrować? Który bukmacher proponuje najlepszy bonus na start w roku 2018? A może szukasz w internecie kasyna i głowisz się u kogo dostaniesz najbardziej wartościowy kod promocyjny?

Nie będziemy kryć przed Tobą żadnej z tych informacji ani zmuszać do nawigowania przez multum stron gdzie będziesz musiał szukać informacji na której ci zależy. Zamiast tego właśnie w tym artykule przejrzymy wszystkie najlepsze oferty promocyjne marek hazardowych, od bukmacherów legalnych w Polsce, przez tych dostępnych dla graczy za granicą, po kasyna internetowe. Dla każdej z tych trzech kategorii przyjrzymy się dokładniej 5 topowym markom i ich ofertom.

Zakłady bukmacherskie w Polsce – oferty promocyjne

Jak wygląda sytuacja jeżeli chodzi o Polskich bukmacherów? Po wejściu nowej ustawy stawiającej Polski rynek hazardowy pod kolejnymi restrykcjami. Na chwilę obecną każdy bukmacher który chce legalnie działać na terenie Polski musi otrzymać odpowiednie pozwolenie i licencję na dostarczanie usług hazardowych konsumentom. Obecnie na rynku działa 8 legalnych bukmacherów. Poniżej przygotowane przez nas graficzne porównanie udziału w rynku poszczególnych marek bukmacherskich na podstawie średniej miesięcznej ilości wizyt na ich strony internetowe.

 

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat legalnych bukmacherów w Polsce zapraszamy do przeczytania więcej w naszym osobnym artykule – kliknij w przycisk poniżej żeby dowiedzieć się więcej.

 

 

Podział udziałów na rynku zakładów bukmacherskich jest wyraźnie widoczny, nawet bez dostępu do danych wizyt na stronach internetowych. Wystarczy spojrzeć chociażby na jakość serwisów online oraz ilość pieniędzy przeznaczanych na reklamę oraz na punkty naziemne.

Jak te dane o różnicach w wielkości firm bukmacherskich przenoszą się na bonusy i promocje dostępne u tych bukmacherów?

Najbardziej pożądane bonusy w Polsce?

Najczęściej poszukiwanym bonusem jeżeli chodzi o polskich buków jest zdecydowanie bonus powitalny. Niemal każdy z bukmacherów posiadających licencję i legalnie działających na rynku polskim ma w swojej ofercie promocyjnej bonus na start. Wyjątkiem jest tutaj SuperBet który niestety nie ma w swojej ofercie takiego bonusu.

Jeżeli chodzi o bonus powitalny przy rejestracji to najwięcej pieniędzy na obstawianie dostaniemy od bukmachera LVBet – bo aż do 1000zł plus dodatkowe kilkadziesiąt złotych bez depozytu. Fortuna zostaje nieco w tyle z bonusami o wartości mniej więcej połowy tego co dostajemy od LVBeta. Totolotek sprezentował bonus na start w wysokości ponad 500zł, przy czym regulamin oferty wydaje się nieco bardziej przejrzysty niż w przypadku innych bukmacherów. Dodatkowo dostajemy of Totolotka kieszonkowe w postaci freebetu. Jak na tym tym tle wypada reszta ofert bukmacherów?

 

 

 

Korzystanie ze strony bonusowekody.pl wymaga akceptacji jej regulaminu. Graj odpowiedzialnie.