Czym jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka! Zakłady bez ryzyka obejmują serie bonusów u bukmacherów gdzie dostajemy gwarancję zwrotu środków w razie kiedy nie trafimy wygranej.

Oczywiście zakład postawiony w ramach takiego bonusu nadal jest pełnoprawnym zakładem który zostanie nam wypłacony w pełni jeżeli uda nam się wygrać.

Zakłady bez ryzyka są bardzo dobrym i przyjemnym rozwiązaniem dla osób zaczynających swoją przygodę z obstawianiem. Ale nie tylko – jak najbardziej warto nawet zwyczajnie zarejestrować się u kilku bukmacherów po to by mieć okazję wykorzystać wszystkie dostępne dla nas oferty bonusowe.

 

Zakłady bez ryzyka

Czy możemy ufać bukmacherom?

Czy możemy ufać firmie bukmacherskiej że dana nam gwarancja zostanie spełniona? Czy dotrzymają słowa?

Dawniej to pytanie miało na pewno jeszcze większe znaczenie niż dzisiaj. Kiedy bukmacher oznaczał mniejszą firmę lub wręcz pojedynczą osobę przyjmującą zakłady bukmacherskie, istniało realne ryzyko niewypłacalności i nie dotrzymywania pewnych ustalonych warunków. Dzisiaj mamy zwykle na szczęście do czynienia z dużymi firmami którym niestraszna wypłata wielu milionów złotych.

W dzisiejszych czasach, w dobie internetu, gdzie nadal miejscami panuje jednak swojego rodzaju samowolka, istnieją rzeczywiście zagrożenia czyhające na graczy. Nie da się ukryć. Jednak jeżeli będziemy działać uważnie nie powinniśmy doświadczyć żadnych nieprzyjemności.

Jednym z ważnych czynników który warto wspomnieć mówiąc o zaufaniu do bukmacherów, ale też innych firm zajmujących się hazardem, jest czynnik legislacyjny – czyli aspekt przepisów prawa które regulują działalność tych firm.

Jeżeli mieszkamy w Polsce i rejestrujemy się u legalnego w Polsce bukmachera to nie mamy tak na prawdę o co się martwić. Polskie prawo reguluje hazard w sposób który ma na celu ochronę interesów graczy – to znaczy że państwo będzie zawsze “patrzeć na ręce” firmom bukmacherskim i zainterweniuje jeżeli będzie się działo cokolwiek nielegalnego.

Poza granicami kraju jesteśmy bardziej zdani na własną ocenę sytuacji. Oczywiście jak najbardziej warto posiłkować się materiałami znalezionymi w sieci. Zawsze pamiętajmy że jak w przypadku Polski, każdy kraj ma swoje własne prawa dotyczące hazardu i gier online.

 

Zakłady Bukmacherskie - Gdzie jest haczyk?

Gdzie jest haczyk?

Wszystko pięknie ale gdzie jest haczyk? Otóż nie ma haczyka. Ale jest coś o czym trzeba wiedzieć – a mianowicie limit w przypadku takich bonusów bez ryzyka.

Gdyby wszystkie zakłady bez ryzyka były nielimitowane pod względem stawek od razu wszyscy zaczęliby stawiać cały swój dobytek, wiedząc że i tak nie grozi im bankructwo bo bukmacher odda wszystko co do grosza w razie przegranej. Nawet przy bardzo niskich kursach można by na tym sporo zarobić. W takim układzie prędzej czy później bukmacher by zbankrutował.

Dlatego istnieją zabezpieczenia przed takim kombinowaniem w formie limitu kwoty która może zostać zwrócona. Przykładowo zakład bez ryzyka 100% do 100 złotych oznacza że nie dostaniemy zwrotu większego niż 100 złotych. Taki limit jest jak najbardziej zrozumiałym i logicznym posunięciem ze strony bukmacherów.

 

Korzystanie ze strony bonusowekody.pl wymaga akceptacji jej regulaminu. Graj odpowiedzialnie.